Підтримали службовців ВМС усі види та роди ЗСУ, а також інші підрозділи сектору безпеки й оборони нашої країни. Водночас вони долучилися до виконання українського гімну.

Читайте також Величезний прапор України розгорнули в кількох місцях Одеси: приголомшливі фото

В Одесі пройшли урочисті заходи

В Одесі на військовому причалі пройшли урочисті заходи Дня єднання. Відбулося шикування та зустрічі командувача Військово-Морських сил ЗС України контрадмірала Олексія Неїжпапи.

Сьогодні ми разом з усією країною підняли державні прапори на наших кораблях, частинах й у підрозділах національного флоту. Для нас наш прапор, наш гімн – це символи єдності, державності, символи нашої країни, символи того, що ми з вами всі, від півночі до півдня, від сходу до заходу – єдиний народ, єдина країна,
– наголосив він.

"Ми багато сторіч боремося за незалежність нашої країни і сьогодні ВМС разом з побратимами інших видів та родів військ Збройних сил, наших друзів з інших військових формувань сектора безпеки та оборони готові до відсічі будь-якої агресії проти нашої держави", – додав офіцер.

На всіх військових кораблях підняли Державний Прапор України / Фото ВМС

День єднання: що відомо

  • Володимир Зеленський оголосив 16 лютого Днем єднання і підписав відповідний указ.
  • Він дозволить зміцнити стійкість суспільства в умовах зростання гібридних загроз, а також інформаційно-пропагандистського й морально-психологічного тиску на свідомість людей.
  • На основі наявних інформресурсів створять єдину інформаційну платформу "UАразом".

Зеленський оголосив 16 лютого Днем єднання: дивіться відео