Про це повідомляє Reuters з посиланням на власні джерела.

Згідно з повідомленням, системи, які "Інтеравтоматика" пропонує клієнтам, "засновані на застосуванні сучасних високонадійних мікропроцесорних засобах контролю і управління, що випускаються концерном Siemens або за його ліцензією".

Читайте також: Поставка німецьких турбін в окупований Крим: з'явилася реакція Росії та компанії Siemens

На питання про те, чи задіяна "Інтеравтоматика" в проекті будівництва станцій в Криму, представник Siemens повідомив у письмовому коментарі: "Позиція Siemens залишається попередньою – ні гарантійного обслуговування, ні установки, ні пусконалагодження здійснюватися не буде".

Ми розслідуємо участь "Інтеравтоматики" в пусконалагодженні або в наданні будь-яких інших послуг, і якщо виявиться, що участь була, ми вживемо всіх необхідних і можливих заходів, щоб зупинити ці дії в максимально короткі терміни,
– заявили в компанії.

Державна компанія "Технопромекспорт", яка будує станції в Криму, відмовилася від коментарів щодо цього питання. "Інтеравтоматика" також не надала негайних коментарів.

Нагадаємо, раніше Reuters повідомляло, що на станціях в окупованому Криму планують встановити турбіни німецького концерну Siemens. За даними агентства, дві турбіни моделі SGT5-2000E були вивантажені в порту Севастополя.

Якщо ж компанія Siemens дійсно поставляла в окупований Крим свої турбіни, то вона ризикує порушити санкції Євросоюзу, який не визнає російський статус Криму.