Таку думку 24 Каналу озвучив американський політолог Раміз Юнус. За його словами, Угорщину у цьому питанні можна "купити".

Читайте також Коли Україна отримає найміцніші гарантії від НАТО: потужна заява Зеленського про майбутнє

Угорщина веде корисливу гру

Раміз Юнус зазначив, що у 2008 році не Угорщина завадила вступу України до НАТО, це зробили Німеччина та Франція. Сьогодні вони теж "не дуже радіють" майбутньому входженні нашої країни до Альянсу.

Це далеко не Угорщина. Угорщину можна "купити", вона веде корисливу та грошову гру. Вона "висмоктує" все, що може, з Росії та Євросоюзу. А Німеччина – це найбагатша країна Європи. У німців інша тактика, з ними не можна вирішити за гроші,
– переконаний він.

Політолог підкреслив, що проблема з Німеччиною полягає у тісних відносинах німецьких політиків з Росією.

На його думку, Україні можуть допомогти Велика Британія, Польща, країни Балтії, Румунія та Туреччина.

Юнус про вступ України до НАТО: дивіться відео

Україна та НАТО: останні новини

  • Президент України Володимир Зеленський зазначив, що поки Україна – не у НАТО, їй потрібні гарантії безпеки, зафіксовані на папері. Після завершення війни ніхто не може гарантувати, що Росія не нападе знову.
  • Колишній генеральний секретар НАТО Андерс Фог Расмуссен заявив, що група країн НАТО може ввести свої війська на територію України. Згоду на це держави можуть дати у межах дискусії про гарантії безпеки.
  • Глава МЗС України Дмитро Кулеба прокоментував заяву колишнього генсека НАТО про можливість групи країн Альянсу відправити війська в Україну. Він запевнив, що Україна не просить цього.
  • Кулеба наголосив, що до завершення війни в Україні іноземні держави не вводитимуть свої війська на територію нашої держави. Проте він пояснив, що коли ми станемо членами НАТО, то українські бригади стоятимуть в інших країнах Альянсу та захищатимуть їх.