Бріджит Брінк назвала російську агресію брутальною та жахливою. Вона також висловила сподівання, що НАТО буде "сильною частиною майбутнього України", пише 24 Канал.

Дивіться також Що Столтенберг обіцяє для України напередодні саміту НАТО у Вашингтоні

НАТО підтримуватиме Україну й надалі

Пані посол вважає, що вступ України до НАТО не лише мета нашої держави, але й США. Вона також сподівається, що цей процес буде якомога швидшим.

Бріджит Брінк зауважила, що "ця брутальна та жахлива" російська агресія є найбільшою війною в Європі після Другої світової війни.

"І її потрібно виграти. Тож НАТО, я сподіваюся, буде сильною частиною майбутнього України. Це, звісно, ​​справа українців, але це і наша мета. І ми розуміємо, що це ваша мета та вона записана у вашій Конституції", – заявила пані посол.

Вона зауважила, що наразі невідомо, що буде після виборів у США, але запевнила, що інтереси Штатів у питаннях національної безпеки довговічні. Аргументом цього пані посол назвала намагання Путіна змінити кордони Європи.

Сумна історія та спадщина Європи полягає в тому, що зміна кордонів силою призвела до війн, які не тільки коштували мільйонів життів, а є загалом неприйнятною ціною для нації. Це відчули і США,
– сказала Бріджит Брінк.

Вона додала, що у таких випадках "набагато розумніше" за можливості запобігати війнам, зупиняти їх та знаходити альтернативні шляхи співпраці. Але при цьому не варто зупиняти війни за будь-яку ціну та потрібно поважати цінності свободи та демократії, а також Статут ООН, який підтримує територіальну цілісність і суверенітет держав.

По всій Америці, коли я їду додому, я бачу українські прапори. Я ніколи цього не бачила раніше за своє життя. Крім американського прапора, люди вішають український на будинках, офісах, міських адміністраціях. Це тому, що люди вірять у свободу в Америці, і ми також розуміємо, що поставлено на карту. Це ваше майбутнє, це майбутнє Європи, це також майбутнє Америки,
– поділилася пані посол США.

На засіданні Північноатлантичної ради у Києві виступила пані посол США Бріджит Брінк / Фото 24 Каналу

Вона вважає, що якщо Україна робитиме й надалі кроки для вступу в НАТО, то Альянс продовжуватиме підтримувати у цьому нашу країну. До того ж Бріджит Брінк зауважила, що для НАТО безпека України є дуже важливою, адже це впливає і на безпеку країн Європи та глобальну безпеку. Йдеться не лише про фізичну безпеку, а, зокрема, і про продовольчу та енергетичну.

Також пані посол розповіла про три речі, які вона очікує від майбутнього Саміту НАТО. Серед них – питання ППО та домовленості щодо вступу України в Альянс.

Я очікую, що будуть оголошення про протиповітряну оборону, яка є для вас надзвичайно важливою, особливо в цей час, як для захисту лінії фронту, так і для захисту міст, а також для захисту енергетичної інфраструктури, яка продовжує працювати. Я очікую, що будуть оголошення, які пропонуватимуть щось, що допоможе Україні знайти шлях до НАТО, міст до НАТО. І я також очікую від Сполученого Королівства риторики, яка сприятиме кроку України до НАТО. Я вважаю, що це найважливіша річ і найпотужніший символ, який ми можемо передати світу,
– висловилася про свої очікування від саміту Бріджит Брінк.