Крім того, українські військові завдали Росії безповоротні втрати у техніці. Серед знищеної техніки є також і літаки.

Цікаво Воювати не можна зупинятися․ Як змінилися військові спроможності Росії з 24 лютого 2022 року

Експерти підрахували втрати окупантів за тиждень

Аналітики Military Media Center підрахували, що в період з 23 по 29 жовтня Сили оборони України успішно ліквідували 4 430 військовослужбовців Росії. Це приблизно дорівнює чисельності дев'яти батальйонів армії країни-агресорки.

Проаналізувавши дані Генштабу ЗСУ, експерти вирахували основні втрати російської армії за один тиждень.

Так, українські бійці за 7 днів змогли ліквідувати:

  • 85 танків (приблизно 3 танкових батальйони, якщо вважати, що 1 танковий батальйон налічує близько 31 одиниці техніки);
  • 106 бойових броньованих машин (близько 3 мотострілецьких батальйонів, бо 1 мотострілецький батальйон становить 34 одиниці машин);
  • 121 артилерійську установку (майже 7 артилерійських дивізіонів, адже 1 артдивізіон налічує приблизно 18 гармат);
  • 7 ракет;
  • 3 літаки.

Зрештою, вже 31 жовтня втрати російської армії у війні можуть сягнути позначки у 300 тисяч осіб. Таким чином можна вважати, що країна-агресорка втратила 600 своїх батальйонів у війні проти нашої держави.

Росіяни зазнають шалених втрат на фронті

  • Речник Об'єднаного пресцентру Сил оборони Таврійського напрямку Олександр Штупун розповів, що за не повних 3 тижні тільки на Авдіївському та Мар'їнському напрямках було знищено близько 400 одиниць техніки противника. Тепер окупанти не мають великої кількості техніки для штурмів.
  • Російський ракетно-зенітний полк в анексованому Криму міг зазнати атаки вночі 30 жовтня. Зокрема, окупанти повідомляють про 17 поранених і 5 пошкоджених машин, одна з яких не підлягає відновленню.
  • Крім того, стало відомо, що російська армія добре "дбає" про своїх військових, які загинули на фронті. Так, у мережі з'явилися кадри з Олешківського лісу, де лежить з десяток "двохсотих" росіян, яких ніхто навіть близько не планує забирати.