Про це йдеться на сайті "Українські новини".

Читайте також: Віруючі під Верховним судом України протестують проти ID-паспортів: відомо чому

У п'ятницю, 21 вересня, відбулася церемонія видачі ювілейного – 10-мільйонного паспорта киянці Поліні Савіній за участю Президента Петра Порошенко.

Порошенко вручив 10-мільйонний біометричний паспорт
Порошенко вручив 10-мільйонний біометричний паспорт киянці Поліні Савіній

Це надзвичайно урочиста подія. Півтора року тому я був перший українським громадянином, який отримав перший біометричний паспорт. І сьогодні паспорт буде отримувати 10-ти мільйонний громадянин України. Наші паспорти вже більше ніж, півроку приймає Європа і ми не створили жодних проблем нашим партнерам з ЄС,
– наголосив Петро Порошенко.

Президент України нагадав, що його дружина Марина 100-ю отримала біометричний паспорт. Глава держави також назвав церемонію свідченням хибності тверджень про те, що українцям не потрібний і не цікавий безвізовий режим.

Нагадаємо, рішення про біометричний контроль в Україні Рада національної безпеки та оборони ухвалила ще 10 липня. А 1 вересня Порошенко своїм Указом схвалив рішення РНБО "Про посилення контролю за в'їздом в Україну, виїздом з України іноземців та осіб без громадянства, додержанням ними правил перебування на території України".