Голова Офісу президента зазначив, що справді є кумом Тищенка, проте давно не розуміє його вчинків. Тому не підтримує ніяких контактів з одіозним нардепом.

Дивіться також Це колишній наш військовослужбовець, – у Kraken прокоментували побиття чоловіка у Дніпрі

Реакція Єрмака

Андрій Єрмак зазначив, що подивився відеозапис конфлікту Миколи Тищенка та військового. За словами голови ОП, тут немає про що говорити, адже поведінка нардепа є ганебною. Єрмак вказав, що їй немає виправдань і правоохоронцям є на що реагувати.

Так, Тищенка я знаю давно. Дійсно – хрестив його сина. Але це було багато років тому. Я давно вже не сприймаю його вчинки і не розумію їх. Тому не підтримую з ним жодних стосунків,
– написав Єрмак.

Голова Офісу наголосив, що кожен повинен нести за свої неадекватні дії відповідальність, незалежно від посад чи прізвищ. Водночас Єрмак вказав, що така поведінка Тищенка несумісна зі статусом народного депутата.

Скандал навколо Тищенка та охорони

  • Нагадаємо, що 20 червня у Дніпрі невідомі особи затримали та побили 33-річного добровольця Дмитра "Сина" Павлова. Згодом з'явилася інформація, що до цього причетна охорона Миколи Тищенка.
  • Між захисником і нардепом сталася словесна суперечка, після чого люди у камуфляжі напали на військового.
  • На опублікованих кадрах видно, як Павлова валять на землю і скручують руки, обшукують його речі. На відео також присутній чоловік, який ззовні дуже нагадує Тищенка.
  • Варто вказати, що Дмитро Павлов долучився до ЗСУ з перших днів повномасштабного вторгнення. Він є колишнім військовослужбовцем спецпідрозділу Kraken, окремого розвідувально-диверсійного підрозділу ГУР МО.