Вона підкреслила, що бійці на фронту дуже потребують моральної підтримки. За кілька годин після публікації посту, до флешмобу долучилися десятки українців.

Зверніть увагу Що має робити Україна, аби захиститися від майбутньої агресії Росії: опитування

Яніна Соколова запустила флешмоб на підтримку військових

Яніна Соколова написала, що 21 квітня отримала лист від жінки зі Львова, в якої вся родина – військові. За словами журналістки, львів'янка попросила лише морально підтримати наших воїнів, яким зараз це дуже потрібно.

Отже, давайте зафігачимо флешмоб #явірювсвоюармію. Розмістіть на своїх сторінках цей хештег і пару слів підтримки нашим у російсько-українській війні,
– повідомила телеведуча.

Вона додала, що українські військові на фронті читають все. Відтак слова підтримки від українців додадуть їм снаги і сил.

Користувачі активно долучаються до флешмобу Яніни Соколової. Вони публікують фото й відео, додають слова підтримки та діляться своїми історіями, пов'язаними з війною на Сході України.

Ситуація на фронті: останні новини

  • 22 квітня 2021 року через обстріл російсько-окупаційних військ на Донбасі загинув захисник України. Ним виявився 38-річний військовослужбовець з Волині.
  • Російські найманці з початку 2021 року збільшили кількість обстрілів по позиціях ЗСУ. Через ворожі атаки від січня загинули 37 українських військових.
  • До того ж на початку березня Росія почала стягувати до українських кордонів свої війська. Там заявляли, що це роблять у рамках "бойових навчань".