Уіттс, який є пристрасним прихильником бойових мистецтв, заявив, що глава Кремля – звичайний шахрай, більшість відео з дзюдоїстом-Путіним – брехня, а всі суперники просто піддаються йому, повідомляє The Washington Post.

Читайте також: Путін програв, і він це розуміє, – психіатр

Принаймні на тих відео, що я дивився, на Путіна ніхто не нападає. Я не побачив доказів, що його опоненти взагалі намагаються його перемогти. (...) Путін шахрай в бойових мистецтвах. Він бореться тільки з тими, над ким має владу, і всі вони йому піддаються,
написав журналіст у своєму блозі.

Так, блогер рішуче запропонував президенту Росії вийти з ним на двобій "у будь-якому місці, де у Путіна не буде можливості його заарештувати". Виклик Уіттса російському президенту, на думку видання, не варто сприймати як жарт, адже він перший, хто зміг поставити навики глави Кремля із бойових мистецтв під сумнів.

"Або Путін зустрінеться з достатньо тренованим (не експертом в бойових мистецтвах) офісним працівником в обстановці, де я зможу перемогти без страху бути за це покараним, або світ засудить його як слабкодухого брехуна. По-справжньому сильному лідерові не потрібно влаштовувати "показуху" з допомогою своїх прислужників", заявив Уіттс.

Читайте також: Росія з Путіним загниватиме, але одного разу там бабахне, – журналіст