За інформацією УП, до Дубая вже перебрались депутати від ОПЗЖ Наталія Королевська та її чоловік Юрій Солод, Вадим Столар, часто прилітає в гості депутат Суто Мамоян.

Читайте також На віллі п'ятизіркового готелю: як Юлія Тимошенко зустріла новий рік у Дубаї

Як політики ОПЗЖ перебралися в Дубаї

Журналіст УП зустрів Мамояна в найбільшому в світі торговому центрі Dubai Mall 7 січня. За даними джерел УП у бізнесових колах, Мамоян нібито намагається вирішити проблеми великої букмекерської компанії, де він хоче отримати посередництво між владою та власниками. Джерела переконують, що в Дубай Мамоян літає для зустрічей з власниками.


Мамоян і онучка спікера часів Януковича Володимира Рибака Катерина

Перед новим роком Столара помітили в Дубаї у російському ресторані Suvoroff. За даними джерел УП у дипломатичних колах, український нардеп навіть оформив водійське посвідчення в ОАЕ. На це мають право лише резиденти ОАЕ, а це означає, що він збирається жити в Перській затоці.

Наразі Столар повернувся в Україну і уже не зміг перетнути кордон. За інформацією джерел УП в бізнесових колах, депутат веде перемовини з представниками влади, щоб отримати дозвіл на виїзд з країни.

Королевська проживає в ОАЕ

Також у розслідуванні йдеться про те, що Королевська із сім'єю проживає у Дубаї в Address Beach Resort.

17 жовтня Королевську разом з чоловіком Юрієм Солодом помітили в офісі найбільшого забудовника Дубая Emaar. Джерела УП серед забудовників інформують, що тоді сімейство придбало нерухомості на понад 10 мільйонів доларів.


Address Beach Resort в якому живе Королевська / Фото УП

У Дубаї вдалося зафіксувати старшого сина Королевської і Ростислава Солода.

Яхта Жеваго

Ексдепутат та олігарх Констянтин Жеваго не встиг заховатися сам, проте надійно заховав свою Яхту у Дубаї.

Яхта Жеваго / Фото УП

Де подівся Хорошковський

За даними УП, в Дубаї постійно проживає олігарх Валерій Хорошковський, наближений до колишнього міністра внутрішніх справ Арсена Авакова бізнесмен Вілен Шатворян і навіть телеведучий Савік Шустер багато часу проводить саме на березі Перської затоки.

Хорошковський мешкає на території п'ятизіркового готелю Bulgari Resort. Це одне з найдорожчих та найпопулярніших місць в Дубаї, як серед представників української "еліти", так і серед російських олігархів.

Також апартаментами у Дубаї володіє екснардеп, президент корпорації "Мотор Січ" В'ячеслав Богуслаєв із сином. Нагадаємо, що Богуслаєва-старшого затримали за підозрою у співпраці з Росією.