Перш за все Сергій Притула в ефірі одного з українських телеканалів подякував українським військовим за "сьогоднішній день, попередні 8 років та будемо вдячні за наступний невизначений час допоки триватиме російська агресія". Він наголосив, що агресор зазнав шалених втрат.

Актуально Росія напала на Україну: хронологія основних подій

Притула розповів про додаткову допомогу ЗСУ

Політик радить об'єднуватися на місцях. Для прикладу, відновлювати волонтерські центри, які протягом останніх кількох років "трохи приспалися", оскільки "волонтерство у масштабах 2014 року не мало сенсу". Очевидно, що зараз ситуація змінилася.

Який фронт робіт не візьміть всюди потрібна консолідація та допомога,
– сказав Сергій Притула.

Крім того, він додав, що волонтерство це не лише про допомогу військовим та добровольцям, але й тим, хто зараз "насичує ваші міста". Сергій Притула наголосив, що необхідно підтримати українських громадян у тих локаціях, куди вони приїздять.

Проте він додав, що з цим питанням мають працювати не лише волонтери, а насамперед місцеві адміністрації. Політик наголосив, що для розміщення людей мають підготувати всі умови:

  • проживання,
  • харчування,
  • медичне обслуговування.

Притула також закликав волонтерів на заході України мобілізуватися та забезпечити логістичні центри задля того, щоб мати можливість звідки перевозити необхідне військовим, адже з Києва наразі це робити досить складно.