Про це 24 Каналу розповів політолог Олексій Кошель, зауваживши, що нині їх треба прораховувати й розуміти, у який період часу вони діятимуть.

До теми Санкції можуть повністю втратити свою ефективність, якщо негайно не змінити підхід

"Економічні удари Росію можуть знищити, якщо вони будуть керуватися логікою холодильника", – сказав Кошель.

Політолог додав, що на Заході є певна паніка щодо того, що логіка дій щодо Росії була "не зовсім правильна". Так глава німецького МЗС Анналена Бербок заявила, що "санкції не спрацювали". Утім, Кошель переконаний, що санкції працюють. Однак, вдовгу.

Результативність буде значно пізніше,
– наголосив політолог.

Як економічно можна знищити Росію: дивіться відео

На його думку, варто усім колективно працювати, аби санкції мали значно більші удари. Мовиться про співпрацю з Індією та Латинською Америкою.

"Треба робити інші кроки, бо це складна машина, її потрібно прораховувати. Як це не парадоксально, холодильник завжди перемагає", – зауважив Олексій Кошель.

Так під час розпаду Радянського Союзу були насамперед економічні удари – гіперінфляція та фактично "знищення" цін на нафту. Тоді це зупинило велику "імперію-бензоколонку". Ця логіка, додав політолог, керується досить багатьма людьми.

Санкції проти Росії: головне

  • Європейський Союз заборонив росіянам ввозити смартфони, ноутбуки, коштовності та автомобілі. У "чорний список" також потрапила косметика, валізи та вироби зі шкіри та хутра.
  • Президент України Володимир Зеленський заявив, що бачить нині надто довго санкційну паузу з боку партнерів. А також – надто активні спроби країни-агресорки обійти санкції. Глава держави наголосив, що санкційний наступ світу має відновитися.
  • Кілька російських олігархів сподівалися, що можуть домогтися того, аби з них зняли санкції. Вони подали позов до суду ЄС з проханням зняти з них обмеження. Усе, мовляв, через те, що в обмеженнях нібито "немає потреби" і вони "неправомірні". Утім суд Євросоюзу відмовився скасовувати санкції.