російські окупанти своїм артилерійським вогнем нищили в Україні усе, що траплялося на їхньому шляху. Наші партнери знайшли ефективну відповідь на ці дії ворога.

Читайте також Тікайте, поки можете: як ЗСУ вдарили по Антонівському мосту та шокували росіян

Як AN/TPQ-49 допомагає визначити позиції артилерії росіян

Сполучені Штати Америки надали для наших героїв комплекс AN/TPQ-49. Ці системи дозволяють з дуже великою точністю визначити локацію артилерії російських окупантів та завдати їм потужного та влучного удару у відповідь.

Радіолокатори для контрбатарейної боротьби AN/TPQ-36 та AN/TPQ-49 давно перебувають на озброєнні наших майстерних воїнів. Перші радари США надали для ЗСУ ще у 2016 році, а після повномасштабного вторгнення російських окупантів суттєво збільшили їхню кількість в Україні.

Вага, точність та мобільність – головні переваги цих комплексів. Їх можна встановити на пікапи або причепи, розгортати чи встановлювати їх на землю немає абсолютно ніякої потреби. Це дозволяє за допомогою цих комплексів виявляти до 10 ворожих цілей.

російські окупанти вже відчули на собі ефективність цих комплексів, адже на кожен їхній обстріл ЗСУ дають дуже влучну відповідь.

Дивіться також – ЗСУ вдарили по Криму, там досі лунають вибухи: відео