Загалом програми, ініційовані L’Oréal Україна, охоплюють 3 напрямки: гуманітарну підтримку, роботу над впровадженням альтернативних джерел енергії та освітні курси. Більше про них розповідаємо в матеріалі 24 Каналу.

До теми "Сортуй красу": екосвідома ініціатива від L'Oréal Україна

Гуманітарна підтримка

З початку повномасштабного російського вторгнення L’Oréal Україна розгорнула систематичну діяльність, направлену на забезпечення українців засобами особистої гігієни. Заручившись підтримкою партнерів, компанія направила відповідну допомогу пацієнтам лікарень, матеріям новонароджених дітей у пологових будинках, вимушено переселеним особам та людям похилого віку. Загалом з березня 2022 року і до сьогоднішнього дня L’Oréal Україна сформувала понад 800 тисяч наборів, які були відправлені у 60 населених пунктів.

L’Oréal Україна сформувала понад 800 тисяч наборів, які були відправлені у 60 населених пунктів. L’Oréal Україна сформувала понад 800 тисяч гігієнічних наборів, які були відправлені у 60 населених пунктів / Фото L’Oréal Україна

Також компанія спільно із СОС Дитячі Містечка організувала дві гуманітарні місії та забезпечили їжею, речами, медикаментами і гігієнічними засобами понад 7 000 сімей на Харківщині, Херсонщині та у Дніпрі.


Засобами особистої гігієни було забезпечено людей похилого віку / Фото L’Oréal Україна

Альтернативні джерела енергії

Бренд Garnier (що входить до портфеля L`Oreal Україна) у партнерстві Energy Act for Ukraine Foundation у грудні 2022 року запустили соціальну ініціативу "Подбай про енергоживлення лікарень". Завдяки ініціативі вдалося зібрати 6 000 000 гривень. Зараз командам вдалося облаштувати дві лікарні сонячними панелями. Мовиться про обласну лікарню в Чернігові та центральну районну лікарню в Іванкові.


Бренд долучився до облаштування лікарень сонячними панелями / Фото L’Oréal Україна

Освітня програма "Краса для всіх"

У травні L'Oréal Україна спільно з UNFPA, Фондом ООН у галузі народонаселення, запустили 6-й сезон освітньої програми "Краса для всіх" (Beauty for a Better Life). Мета програми – допомогти жінкам, які перебувають у непростій життєвій ситуації, опанувати основи перукарської майстерності й почати кар’єру в галузі краси.

Учасниці програми, що втратили домівки, рідних та опинилися в скрутному становищі через війну, вже почали проходити навчання, що стартували в Києві та Львові. Курси проводять майстри салонного бізнесу, експерти й експертки, які працюють із брендом Matrix. Учасниці курсу також мають можливість займатися з психологом, щоб поліпшити свій морально-психологічний стан.

Планується, що протягом чотирьох місяців (із травня по серпень) понад 100 жінок проходитимуть навчання, аби здобути відповідну освіту. А після завершення – кожна отримає диплом про здобуття професії перукарки та можливість почати кар’єру у сфері краси. У вересні 2023 року L’Oréal Україна планує запустити сьомий сезон програми.

Утім, це далеко не повний перелік ініціатив L’Oréal Україна. Компанія постійно реагує на актуальні запити та допомагає там, де цього потребують. Як приклад, за участю співробітників було зібрано понад 800 кілограмів допомоги постраждалим на Херсонщині.

Додатково L'Oréal Україна анонсувала краудфандингову ініціативу для допомоги постраждалим на Херсонщині. Усі охочі мали змогу донатити кошти за двома напрямами: до БФ "Трініті" на забезпечення гуманітарною допомогою мешканців Херсонщини й до прихистку Best Friends на відновлення вольєрів і закупівлю ліків для тварин.

Зараз компанія готує додаткові місії, щоб підтримати українців. Про нові ініціативи L’Oréal проінформує згодом.