Міський голова Львова Андрій Садовий розповів 24 Каналу, у який спосіб влада розпоряджається коштами для військових. За його словами, існують дві опції.

До вашої уваги Кошти позабюджетні, – Садовий розставив крапки над "і" щодо заміни бруківки у Львові

Перша опція – закупівля військового обладнання, проходячи всі тендерні процедури і дуже часто маючи справу з бізнесом.

Мені приємно, що сьогодні ми купуємо багато продукції українського виробництва – дрони, антидронові системи, різне медичне обладнання,
– зазначив Садовий.

Друга опція – це безпосереднє перерахування коштів для військових частин. У такий спосіб уже переказано 400 мільйонів гривень. Загалом у бюджеті міста на цей рік буде орієнтовно два мільярди гривень на різні допомоги та підтримку Збройних сил.

Садовий розповів, як міська влада розпоряджається бюджетом: дивіться відео 24 Каналу

"Це наша тверда принципова позиція. Ми її неодноразово висловлювали, тому що сьогодні інших пріоритетів немає", – наголосив Садовий.

Як Львів готується до зими

Садовий зазначив, що міська влада відповідає лише за тепло, а енергетика – це відповідальність держави.

Якщо говорити про тепло, то всі наші комунальні установи мають потрійну систему. Тобто, є стаціонарне тепло (відповідні котли), дизелі, які можна одразу під'єднати, а також альтернатива, якщо ті вийдуть з ладу,
– пояснив міський голова.

Крім того, понад півтори тисячі житлових будинків мають в укриттях пічки із запасами дров.

Ситуація з підготовкою до зими у Львові: останні новини

  • Наприкінці вересня міський голова Львова Андрій Садовий заявив, що ситуація з підготовкою до російських ударів по енергооб'єктах краща, ніж торік. Водночас він закликав містян готуватись до важкої зими.
  • Через значне похолодання опалювальний сезон у Львові стартував 16 жовтня. Але Андрій Садовий попросив містян продумати альтернативні варіанти на випадок зникнення централізованого опалення через російські обстріли.
  • До слова, від 20 жовтня у Львові вимкнули централізоване опалення. Але це сталось не через атаки країни-агресорки, а внаслідок значного потепління.