Водночас він закликав жителів Львова готуватися до складної зими. Садовий наголосив, що наразі влада робить усе, щоб опалювальний сезон у місті пройшов добре.

До теми Відновимо повністю: Садовий розповів про долю зруйнованих від обстрілів будинків у Львові

Садовий розповів про підготовку до обстрілів енергетики

Андрій Садовий зазначив, що ситуація у місті з електро та теплопостачанням набагато краща, ніж у 2022 році. Однак якщо будуть одночасно атаковані всі об'єкти, за словами мера, буде непросто.

Тому завдання, яке я ставлю працівникам інженерного блоку: уявіть, що можуть бути атаковані всі підстанції й ТЕЦ одночасно, і ми до тижня часу можемо жити у Львові без світла, без тепла централізовано, і тут треба виживати,
– сказав він.

Саме для цього у місті наразі встановлюють будинкові пічки, які є критично важливими, а також багато котлів, які розставлені по районах Львова.

"Ми їх можемо буквально за 4 - 5 годин переобладнати у твердопаливні. Плюс всі наші медичні установи мають твердопаливні котли, так само деякі великі школи. Тобто, у нас є запасні варіанти, й те саме стосується електропостачання", – наголосив Садовий.

Мер Львова також наголосив, що медичні заклади мають як основну дизель-генерацію, так і додаткову. Крім того, там є значні запаси палива, адже після атак українських нафтобаз можуть бути проблеми з його постачанням.

Наостанок Садовий зауважив, що зима 2023 – 2024 років буде надзвичайно складною, тому треба готуватися до періоду, який наша держава ще не мала у своїй історії.

Садовий розповів про підготовку Львова до блекаутів

  • Андрій Садовий зазначив, що система протиповітряної оборони у Львові набагато краща, ніж була кілька місяців тому. Він наголосив, що влада робить все можливе, щоб захистити громадян від обстрілів.
  • Міський голова Львова також розповів про підготовку міста до можливих блекаутів. За його словами, місто має альтернативні шляхи, щоб гідно пройти цю зиму.
  • Водночас він зазначив, що ситуацію взимку 2023 – 2024 року буде складною. Адже ворог може вдвічі більше обстрілювати критичну інфраструктуру.