Мер Львова Андрій Садовий у прямому ефірі ZAXID.NET розповів, наскільки сьогодні захищене місто та що робить влада, щоб поліпшити ситуацію.

До вашої уваги Чи може Львів купити собі Patriot: Садовий дав чітку відповідь

"Система ППО сьогодні в набагато кращому стані, ніж вона була ще кілька місяців тому", – зазначив Садовий.

За його словами, буквально сьогодні відбулась розмова про те, що ще можна зробити з боку військового обладнання та різного устаткування. Міський голова наголосив, що влада робить усе від себе можливе.

Чи можна у Львові поставити Patriot

"Моя б воля – я купив би і джети, і Leopard, і Patriot. Але ніхто місту таке озброєння не продасть", – пояснив Садовий.

Раніше міський голова зазначав, що немає юридичного механізму для купівлі такого комплексу. Якби проблема була лише в коштах – давно зібрали б скільки потрібно.

Водночас тривають розмови з керівництвом країни, зокрема військовим, про передання цих зенітно-ракетних комплексів до Львова, адже місто натепер важливе в багатьох аспектах.

Тому скоро це буде, але коли – ви це вже дізнаєтесь від керівництва нашої держави,
– заінтригував Садовий.

Обстріли Львова: останні новини

  • Вночі 19 вересня Росія кілька годин атакувала місто дронами-камікадзе. Удар був спрямований на складські приміщення, де зберігали гуманітарну допомогу.
  • За словами очільника Львівської ОВА Максима Козицького, ворог запустив 18 безпілотників. Повітряним силам вдалося збити 15 з них, сім – безпосередньо над областю.
  • Унаслідок російської атаки були жертви. Загинув 32-річний працівник складу, у якого був робочий день. Крім того, двоє чоловіків отримали поранення.