Путін 3 тижні мовчав щодо закриття проросійських медіа в Україні і тільки зараз в Кремлі придумали як цю ситуацію повернути в свою користь. Про це розповів Єгор Скоріна у своєму блозі "Антифейк" на 24 каналі.

Повністю читати тут Путін занервував: вибори в Росії пройдуть під загрозою

За його словами, тільки 17 лютого Путін вперше особисто відреагував на заборону роботи в Україні телеканалів з орбіти свого кума Медведчука. Втім, як зауважив журналіст, дуже важливо те, що він сказав між рядків.

Путін мовчав, тому що в Кремлі розраховували як вигідніше подати ситуацію з закриттям каналів в Україні. Зараз кремлівський дід заявив, що це все частина всесвітньої війни проти Росії,
– сказав Скоріна.

Путін говорив про те, що Захід створює свій "геополітичний проєкт", коли в Україні закривають канали з орбіти його родича. Як наголосив Скоріна, так він придумав виправдання для своїх силовиків, які будуть бити незгодних з фальсифікацією виборів цієї осені.

"А ті, хто буде виступати проти фальсифікації на голосуванні відразу потраплять у немилість царя і будуть записані в списки агентів Заходу, як Навальний. Тобто, в "геополітичний проєкт", – додав Скоріна.

Про що мова Путін особисто відреагував на блокування каналів Медведчука

Для чого це робиться

Блогер вважає, що все для того, аби виправдати агресію силовиків, коли Кремль знову сфальсифікує вибори восени. Мовляв, ми боролися не з своїми людьми, а з геополітичним проєктом.

Це означає, як підсумував ведучий, що виборці на виборах знову не гратимуть жодної ролі. Вибори будуть сфальсифіковані, а той хто сумнівається – той нібито виступає проти російського народу.

"Під виглядом зовнішнього втручання буде ховатися кожен незгідний", – наголосив Скоріна.

Дивіться повністю відеоблог "Антифейк" на 24 каналі: