Раніше закриття "112 каналу", NewsOne та ZIK вже коментували у Кремлі. Проте сам Путін висловився про це вперше – на нараді з керівниками фракцій Держдуми, про це повідомляють російські ЗМІ.

Зверніть увагу Медведчуком серйозно незадоволені в Росії, – Саакян про реакцію Кремля на блокування каналів

Він вважає блокування телеканалів "використанням інструментів для досягнення геополітичних цілей", а також "проявом подвійних стандартів в розумінні свободи слова".

В Україні 3 провідних телекомпанії "прихлопнули" одним розчерком пера. І всі мовчать. А деякі навіть схвально поплескують їх по плечу. Ну от як це можна коментувати,
– сказав Путін.

Варто зауважити, що слова російського президента про "провідні телекомпанії" – це всього лише бажане для нього, а не дійсне. Адже рейтинги насправді свідчать про зовсім інше.

Що раніше казали у Кремлі

Речник російського президента Дмитро Пєсков заявляв, що Росія засуджує дії офіційного Києва. Мовляв, блокування телеканалів Козака нібито не відповідає міжнародним нормам.

Блокування каналів в Україні: коротко

  • Проросійські "112 канал", NewsOne та ZIK припинили своє мовлення в Україні після запровадження санкцій проти їхнього власника – депутата ОПЗЖ Тараса Козака.
  • Згодом Зеленський наголосив, що Україна не закривала свої канали. Мовляв, так їх назвати не можна, адже фінансуються з тимчасово окупованої території та держави-агресора.
  • Секретар РНБО Олексій Данілов підкреслив, що ці канали займалися інформаційним тероризмом. Він зазначив, що таких ще багато, проте для реагування потрібні документи.


Санкції РНБО – що варто знати / Інфографіка 24 каналу