Обов'язковою умовою роботи таких закладів є дотримання усіх протиепідемічних заходів. Про це у телеграмі інформує міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко.

До речі У МОЗ пояснили, що можна продавати у магазинах під час локдауну

Що повідомив міністр

Відсьогодні вступає в дію "червона зона" карантину. Вона триватиме до 24 січня включно. Зверну увагу, що робота історико-культурних заповідників дозволена. Тому за цей час обов'язково скористайтесь нагодою та прогуляйтесь,
– написав він.

Що ще дозволено під час локдауну

Ткаченко додав, що також у цей період дозволено:

  • роботу релігійних установ;
  • проведення репетицій театральних постановок, концертних програм та інших заходів, але без залучення глядачів та із дотриманням карантинних обмежень на репетиціях;
  • виробництво аудіовізуальних творів, тобто проведення зйомок кінопроєктів, кліпів тощо також із дотриманням усіх заходів на майданчику.
  • робота закладів харчування при готелях з 6:00 до 11:00 години ранку (замовляти їжу в готельний номер клієнти можуть цілодобово);
  • дозволена також робота організацій гірськолижного дозвілля, але без закладів громадського харчування та продажу алкогольних напоїв на території.

Що заборонено під час посиленого карантину

Міністр уточнив, закладам культури й кінотеатрам заборонено приймати відвідувачів, а також проводити масові, культурні та розважальні заходи.

Ткаченко закликав українців підтримати сферу культури та вже зараз купити онлайн книгу, квиток чи абонемент на виставу, фільм або будь-яку іншу постановку на заздалегідь.