Потужність нового озброєння показав головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний – він опублікував потужне відео з передової. До слова, перші реактивні системи залпового вогню M270 прибули в Україну лише в липні, а уже значно вплинули на ситуацію на фронті, як і інше важке озброєння, що надав Захід.

До теми Як HIMARS та інша точна зброя змінюють перебіг війни: відео майстерності ЗСУ

Збройні Сили України вдячні нашим партнерам за непохитну підтримку і допомогу. Разом до Перемоги,
– написав Валерій Залужний.

Коротко про нищівну систему M270 MLRS

  • M270 MLRS здійснює 12 пострілів за хвилину на відстань у 120 кілометрів. Система здатна накривати своїм вогнем площу до 25 гектарів, а це, грубо кажучи, територія 39 футбольних полів.
  • Далекобійність M270 – від 2 до 300 кілометрів, що дозволяє бити по ворогу з безпечної відстані. Запас ходу цього монстра – 480 кілометрів, а максимальна швидкість – 64 кілометри на годину.
  • Такі системи як M270 MLRS дозволяють Україні не просто знищувати центри управління ворога, склади з боєприпасами чи важку броньовану техніку. Потужностей цієї РСЗВ цілком достатньо, щоб трощити військові аеродроми з відстані у сотні кілометрів.
  • Ця РСЗВ вимагає усього 3 людини для обслуговування: командир, водій та стрілець. У випадку напруженої ситуації або ж інтенсивних бойових дій виконати завдання зможе навіть одна людина.

Більше про це – на що здатна надпотужна ракетна система M270 MLRS: дивіться у випуску "Зброя перемоги"