Киянка Аліна Левчук розповіла, що також отримувала запрошення на вечірку. Вона поділилася скриншотом повідомлення.

До теми Не лише організаторам "п'яних вечірок": адвокату кривдників дівчат також вручили повістку

Насторожили "ігри"

Аліні 27 років, вона модель та власниця тату-студії. Дівчина у коментарі для "Української правди. Життя" зазначила, що не була знайома з хлопцем, який написав їй про вечірку. Аліна сказала, що їй сподобалося запрошення тим, що мовилось про благодійність.

Проте її насторожили ігри, про які говорили організатори. Через це вона відмовила. Згодом дівчина дізналася, чим закінчилася вечірка.


Запрошення на скандальну вечірку / Скриншот Аліни

"Для мене дивні моменти: ігри в пляшечку, перевдягання якісь, тому я вирішила залишитися вдома. Це не прикольчик, це страшні речі. В мене був інцидент у 2015 році, коли на одному заході після 2 ковтків вина мені стало погано і я думала, що помираю", – ділиться Аліна.

Тоді, у 2015 році, Аліна думала, що отруїлася салатом. Проте вона згодом дізналася, що організатори заходу відомі через скандальні вечірки.

"Я висвітлила це запрошення, бо воно дуже невинно написано. Хотіла попередити дівчат, аби вони були обережні. Бо ми не захищені в наш час", – додала дівчина.

Що відомо про скандальні вечірки: коротко

  • Хлопці, які організовували вечірки, знімали все на відео й викладали в соцмережі. На відео дівчата були непритомними. Ймовірно, хлопці додавали в алкоголь речовину "Ксанокс".
  • Правоохоронці 1 лютого провели обшуки в так званих блогерів. Попри це вони продовжували хизуватися злочинами й раділи, що стали популярними.
  • Крім цього, хлопцям вручили повістки. Однак це викликало обурення у захисників України.
  • Двох блогерів-організаторів взяли під варту без можливості внесення застави.