Ходьба є одним з найбільш безпечних видів фізичної активності для кожної людини, однак багато хто віддає перевагу громадському транспорту. Журналісти дізналися, як українці зазвичай добираються на роботу та чи загалом практикують піші прогулянки.

Читайте також Чому варто ходити пішки щодня: 5 переконливих причин

Які результати опитування

Згідно з опитуванням, більшість людей позитивно ставиться саме до прогулянок та добирання на роботу пішки. Зокрема, дехто й зовсім відмовився від громадського транспорту.

Для деяких українців добирання на роботу в такий спосіб навіть є принциповою позицією, адже це допомагає підтримувати фізичну форму.

Я завжди ходжу пішки, якщо мені дозволяє відстань. Для мене це задоволення, фізичне навантаження, тому що на роботі мало рухаюся. Я з радістю ходжу пішки і на роботу, і з роботи,
– розповіла жителька Кропивницького.

До теми Скандинавська ходьба: що потрібно для занять цим новим видом фітнесу

Альтернатива – велосипед

Ще один чудовий спосіб підтримувати фізичну форму – добиратися на роботу велосипедом. Це допоможе уникнути скупчення у громадському транспорті та принесе користь для власного здоров'я.

"Раніше їздив на метро, таксі, а зараз велосипедом. За день проїжджаю приблизно 40 кілометрів", – зазначив мешканець Херсона.

Як ще добираються на роботу

Водночас деякі українці розповіли, що не люблять ходити пішки. Альтернативою для них є електросамокат чи скутер.

Українці розповіли, як добираються на роботу: дивіться відео