Ситуація психічно неврівноважених диктаторів є старою улюбленою забавкою Кремля із передбачуваним фіналом.

Читайте також Для чого Лукашенко поширює фейки про Україну

Сценарій відомий

Бо після того, як Лукашенко підпише та відвідає все що від нього наразі вимагають росіяни, і щодо остаточної "інтеграції" Білорусі, і щодо півострову, він нікому не буде потрібний у будь-якого владного керма.

У живих його росіяни скоріше за все залишать, але у не дуже публічній формі, приблизно як Януковича.

Ба більше, після "остаточного возз'єднання" агресора з Мінськом адміністрацію та ключових силовиків режиму Луки очевидно чекатиме від влади "нового федерального округу" вкрай неприємний "сюрприз" у вигляді зачистки.

Скоріш за все, через "порушення радянської законності" щодо замордованих сотень протестувальників 2020 року. Не від любові до демократії, а суто у стилі заміни "єжових рукавиць" на "пенсне пана Берії".

Заручник Кремля

А сам Лукашенко буде не просто "важко хворим пенсіонером союзного значення" але й людиною, що щоденно засипатиме із думкою про лаву Басманного суду і про розстрільні статті Кримінального кодексу РБ.

Гіпотетично саме його за цим білоруським кримінальним законом й судитимуть, якщо у Москві колись вирішать провести це шоу.

Втім, це не знімає від влади України та від громадянського суспільства відповідальності щодо негайного реагування на антиукраїнську політику мінського режиму