Травневі свята міністр юстиції Павло Петренко провів у Туреччині. Був там не сам, а з рідними, відпочинок яких сам оплатив.

У мене є доходи, аби оплати відпочинок свій та своїх близьких у такому розмірі. Тому тут немає жодних проблем,
– наголосив Павло Петренко.

На відео з відпочинку зафіксовані супутниці міністра, ймовірніше, його сестра Оксана Петренко та її донька, племінниця міністра – Божена Клічук. У відповідні дати племінниця регулярно постила світлини з відпочинку у Instagram. У цій історії найцікавішим є не сам відпочинок, а 20-річна студентка, яка стала власницею низки люксових активів. Придбані вони були вже після того, як Павло Петренко став міністром юстиції.

Читайте також: Бюджетні мандарини: чому депутат "кіпішував" у кабінеті Холодницього

На вулиці Євгена Коновальця, у Печерському районі Києва у елітному спектрі новобудов, власницею нової двокімнатної квартири стала Божена Клічук, вартість якої стартує на аналогічні апартаменти від 2,5 мільйонів гривень. За 2 місяці у студентки з’явилася ще одна квартира, ще більшої площі, майже поруч з попередньою. Середня ціна на подібні квартири – 3,5 мільйона гривень.

Божена Клічук
Власниця квартири Божена Клічук

Менш ніж за рік, Божена Клічук доповнює образ київської мільйонерки новеньким кросовером, який у автосалоні коштує понад 1 мільйон гривень.

Авто Божени Клічук
Авто Божени Клічук

Загалом, за 11 місяців студентка скупилася приблизно на 7 мільйонів. У жодній з квартир, які записані на Божену, вона не живе. Сусіди дівчину знають тільки як власницю, а не сусідку.

А живе племінниця міністра у зовсім іншій квартирі, третій за рахунком. І вона не її, а мамина.

Одну квартиру їй бабуся подарувала. А друга квартира – це, напевно, теж якийсь подарунок чи що. Вона дівчинка, ви розумієте? – мати Божени,
– резюмувала мати Божени.

Детальніше про студентку, яка має все – дивіться у програмі.