Експозицію копитних "Олені і зубри" побудували за принципом занурення. Косулі, шляхетні та плямисті олені, європейська лань і навіть зубр живуть не в клітках – а в просторих вольєрах.

Більше про світ тварин читайте тут.

Відвідувачі можуть з різних ракурсів спостерігати за тваринами з мосту довжиною 230 метрів.

черкаси зоопарк
З мосту відвідувачі можуть спостерігати за тваринами

Життя тварин в зоопарку

Аналогу новому проєкту із копитними – каже директор зоопарку Євген Ван – складно знайти навіть в Європі. Вольєри облаштовані штучними водоймами, де звірі почувають себе наче в справжніх природних умовах.

На тварин можна дивитись з різних ракурсів. І з висоти, і з рівня землі. Ми зробили з рівнини пагорбову місцевість. Було перероблено дуже багато ґрунтів. Тут є і водойми, і річечки, які дають доступ до води для тварин протягом всього року,
– розповів директор Черкаського зоопарку Євген Ван.

Біля експозиції відкрили і новий дитячий майданчик. Тут вмонтували спеціальні тунелі, через які малеча потрапляє на територію експозиції. Комфортну атмосферу для дітей, у день відкриття експозиції, також доповнили різноманітні конкурси та розваги.

зоопарк черкаси
Для дітей встановили окрему зону

Експозицію облаштували за коштом корпорації ROSHEN, яка ще з 2016 року реалізує проєкти з модернізації Черкаського зоопарку та вже інвестувала в зоопарк понад 75 мільйонів гривень.

У нас була ідея створити сучасний зоопарк, побудувати туристичну перлину. Цей зоопарк буде затишним, гарним та чистим. Він буде номер один в Україні. Ми підписали з місцевою владою угоду, за якою у найближчі 20 років інвестуємо в Черкаський зоопарк 300 мільйонів гривень,
– розповів Президент корпорації ROSHEN В'ячеслав Москалевський.

У квітні 2017 року коштами корпорації у зоопарку відкрили схожу експозицію з хижими тваринами – "Земля вовків і ведмедів".

черкаси зоопарк
У зоопарку також є схожа експозиція – "Земля вовків і ведмедів"

черкаси зоопарк
Таку експозицію було відкрито у 2017 році