Про це військовий заявив у коментарі ТСН.

Читайте також: Коли завершиться війна на Донбасі: відповідь командувача ОС Наєва

Як зауважив він з посиланням на розвідку, та частка жителів окупованих територій, які вірять в перемогу України та які є схильними до українських реалій життя, є набагато більшою, аніж була у 2014 році.

"І ця частка людей, які чекають на повернення України, зростає щодня. Не треба забувати, що маргінали існують у будь-якому суспільстві. Але ті, хто відчув на собі "принади руського миру", вони вже, крім повернення України, нічого не хочуть", – переконує Наєв.

За його словами, щодо представників тих родин, члени яких пішли до так званого "ополчення", то ними необхідно займатися, відтак очікується дуже нелегка робота.

Який відсоток тих людей полюбить Україну, залежатиме від внеску кожного в те, щоб перевернути їхню свідомість. Ці кроки мають відбуватись у практичній площині – те, що можна помацати руками, побачити на власні очі. Це відновлена інфраструктура, покращені умови життя, відчуття тої свободи, яку ми відчуваємо в Україні, щоб і вони могли це відчути,
– додав Наєв.

Нагадаємо, раніше журналіст Віталій Портников заявляв, що Донбас у підсумку перетвориться на ще одне окуповане Кремлем утворення з невизначеним статусом, а лінія зіткнення зрештою стане кордоном з Росією.