Зокрема, після ворожих обстрілів у Києві виникли проблеми з водопостачанням, світлом та теплом. Наразі вдалося частково покращити ситуацію.

Читайте також Росія посилює удари по Києву, щоб розпалити суспільне невдоволення: які наслідки очікують в ISW

Як розповів гендиректор компанії YASNO Сергій Коваленко, станом на вечір 17 грудня українська енергетика була як пацієнт, якому "нічого не загрожує, але ситуація ще далека від стабілізації".

Наразі графіки не працюють. Деякі райони міста Києва страждають більше. Енергетики на всіх ланках працюють. Відновлюють генерацію, ремонтують мережі та роблять нові схеми живлення. Дайте їм час,
– закликав Коваленко.

Він додав, що 100% гарантованої відповіді на запитання "коли з'явиться світло?" по конкретної адресі немає. Однак доступність зростає кожної години.

У Києві значний дефіцит електроенергії

Міський голова Києва Віталій Кличко повідомив, що водопостачання повернули всім мешканцям столиці. За його словами, "половина киян – вже з теплом". Наразі працюють над тим, щоб відновити його всім жителям міста.

Кличко також зазначив, що з енергопостачанням наразі 2/3 киян. Однак графіки аварійних відключень застосовуються. За інформацією мера, дефіцит електроенергії – значний.

ДТЕК відновив роботу пошкоджених об'єктів

Через ракетний обстріл 16 грудня були пошкоджені енергооб'єкти ДТЕК Київські електромережі, що живлять один з об'єктів водоканалу та частину мешканців Троєщини.

Як повідомили у ДТЕК, увечері 16 грудня роботу пошкоджених енергооб'єктів відновили. Це дозволило повернути холодне водопостачання всьому Києву та світло в оселі 16 тисяч мешканців Троєщини.

Енергетики та комунальні служби роблять все можливе, аби якнайшвидше стабілізувати ситуацію в місті та повернутись до відключень згідно з графіками,
– йдеться у повідомленні.

Згодом у ДТЕК повідомили про відновлення світла в оселі 125 тисяч жителів Борисполя, Броварів та прилеглих до них населених пунктів.

Теплопостачання відновили для 75% киян

Начальник Київської міської військової адміністрації Сергій Попко розповів, що метро відновило роботу. Комунальні служби працювали в аварійному режимі, оскільки були несприятливі погодні умови.

Він також наголосив, що у Києві вдалося відновити водопостачання. За його словами, у деяких будинках можуть бути проблеми з водою, оскільки може бути недостатній тиск. Він запевнив, що через декілька годин це мине.

Попко наголосив, що незабаром мають налагодити теплопостачання в Києві. Щодо електроенергії, то наразі важко передбачити, коли Київ перейде на планові графіки відключень.

Наслідки ракетного обстрілу у столиці: головне