Про це в ефірі телемарафону розповіла начальниця об'єднаного координаційного пресцентру Сил оборони Півдня. Наталія Гуменюк зауважила, що росіяни штурмують без прикриття броньованою технікою, передає 24 Канал.

До речі Яку групу найманців перекинули під Кринки, або як мер Москви Собянін "пішов по стопах Пригожина"

Росіяни зазнають втрат, але продовжують штурми

Ми спостерігаємо таку собі тахікардію в їхніх штурмах. Вони збільшують, зменшують, нервово повертаючись на свої позиції з втратами. Знову розробляють якісь жахливі плани та приходять до штурму знову ж таки пішим порядком, без прикриття броньованою технікою, і, зазнаючи втрат, повертаються на місце,
– підкреслила Гуменюк.

Додала, що цієї доби зафіксовано 4 боєзіткнення. Агресор намагався промацати міцність нашої оборони на лівобережному плацдармі.

"Вони намагаються час від часу не давати спокою нам на цих позиціях, але все ж таки не мають успіху. З нашого боку продовжується робота з закріплення на позиціях і розширення цих плацдармів", – наголосила керівниця пресцентру.

Яка ситуація на лівобережжі: останні новини

  • Вранці 27 січня в Генштабі ЗСУ повідомили, що Сили оборони продовжують заходи з розширення плацдарму на Херсонському напрямку. Попри значні втрати, окупанти не полишають спроб вибити наші підрозділи з зайнятих позицій.
  • Упродовж минулої доби ворог здійснив 4 штурми позицій українських військ. Щоправда, успіху агресор не мав.
  • Аналітики ISW зазначили, що Росія вже, ймовірно, перекинула в Україну підрозділи новоствореної ПВК Собяніна. Припустили, що вони вже воюють під Кринками.