Опозиція закликала вірмен прийти до центру столиці, аби довести справу до кінця: докорінно змінити владу в країні. Лідери опозиційних партій впевнені, що привладна Республіканська партія має піти.

Читайте також: Тимчасовий глава уряду Вірменії запропонував провести позачергові вибори

"Ми говоримо "Ні!" всім членам Республіканської партії" – скандують протестувальники в центрі Єревана. "Оксамитова революція" у Вірменії триває, незважаючи на відставку прем’єра Сержа Саргсяна.

Вочевидь, Республіканська партія і прем’єр-міністр Карен Карапетян вважають, що громадяни задоволені відставкою Сержа Саргсяна і тепер можна продовжити відновлення влади Республіканської партії. Ми не можемо дозволити цій корумпованій системі продовжувати існувати,
– прокоментував лідер опозиції Нікол Пашинян.

Зустріч лідера опозиції Нікола Пашиняна і виконувача обов’язків прем’єра Вірменії Карена Карапетяна, яка була запланована на сьогодні, 25 квітня, не відбулася. Влада обвинуватила опозиціонера у зриві перемовин. За словами Карапетяна, умови, які висуває Пашинян, неприйнятні.

Він запропонував список учасників з нашого боку, а також заявив, що перемовини будуть вестися виключно за його денним порядком. Це не перемовини,
– сказав в.о. прем'єр-міністра Вірменії Карен Карапетян.

Нікол Пашинян заявив, що не допустить проведення дострокових виборів поки уряд очолює представник правлячої Республіканської партії. За словами опозиціонера, тимчасовим прем’єром має стати кандидат від народу.

Напередодні Пашинян погодився очолити уряд. Його фракція у вірменському парламенті готується висунути свого лідера на посаду прем’єра. Для призначення потрібно зібрати 53 голоси зі 105-ти. Наразі опозиціонери мають 40 голосів.

Нагадаємо, раніше пішов у відставку прем'єр-міністр Вірменії Серж Саргсян після багатоденних акцій протесту опозиції в Єревані, але демонстрації не стихли. 25 квітня вірмени знову вийшли на вулиці Єревана, перекривши дороги.