"Ймовірно, головний луганський бандит відбув на "рішалки" до своїх московських кураторів", – зазначив з цього приводу радник міністра внутрішніх справ України Зорян Шкіряк.

За його даними, у Луганську після початку "військового перевороту" дислокуються підрозділи регулярної російської армії в кількості близько 1000 військовослужбовців, включно зі спецназом ГРУ та спецпризначеннями МВС РФ, а також важка техніка: танки, БТРи, артилерійські установки.

Читайте також: За два тижні до повернення Луганська Україні: чому Корнет здійснив "військовий переворот"

"Російські війська взяли під повний контроль ситуацію в місті і слідкують за розвитком подій у конфлікті між терористами. Збройних протистоянь поки не зафіксовано", – зазначив Зорян Шкіряк.

Окрім того, вказує Шкіряк, у Луганську продовжують перебувати бойовики озброєної банди "Вітязь" (особиста "гвардія" терориста Захарченка) з російсько-терористичного угрупування "ДНР".

Моніторингова місія ОБСЄ зафіксувала близько 100 невстановлених озброєних осіб, більшість з яких були в масках (або ховали обличчя) і з білими пов’язками на руках поблизу будівлі так званого "МВС ЛНР".

"У цьому ж районі команда СММ бачила 4 бронетранспортери, які стояли в чотирьох різних місцях: на вулиці Котельникова (типу БТР), на вулиці Лермонтова (типу БТР), на вулиці Котельникова (БТР-80) і на вулиці Польського (БТР-70)", – йдеться в звіті ОСБЄ.

Читайте також: Чому Путін допустив "переворот" у Луганську: коментар приватної розвідки США

Вранці 22 листопада за 20 метрів на південь від перехрестя вулиць Радянської та Лермонтова спостерігачі бачили щонайменше 4 вантажівки військового типу (без номерних знаків), 1 бронетранспортер (типу БТР) і групу з 5 невстановлених озброєних осіб у формі військового типу з білими пов’язками на руках. Вони не дозволили патрулю Місії проїхати в південному напрямку по вулиці Лермонтова.

Варто зазначити, що підрозділи сил АТО приведені в стан підвищеної боєготовності на всій лінії зіткнення.

Нагадаємо, 21 листопада у "ЛНР" розпочався новий "військовий переворот" проти Плотницького, який влаштував колишній очільник так званої "МВС" псевдореспубліки Ігор Корнет. Зокрема, 22 листопада його "силовики" штурмом взяли "генпрокуратуру" фейкової республіки, в результаті чого було заарештовано керівний склад "відомства". До міста була стягнута військова техніка.

Сам Плотницький покинув Луганськ.