Нагадаємо, 21 листопада у "ЛНР" розпочався новий "військовий переворот" проти Плотницького, який влаштував колишній очільник так званої "МВС" псевдореспубліки Ігор Корнет. Зокрема, 22 листопада його "силовики" штурмом взяли "генпрокуратуру" фейкової республіки, в результаті чого було заарештовано керівний склад "відомства". До міста була стягнута військова техніка.

Читайте також: Чому Путін допустив "переворот" у Луганську: коментар приватної розвідки США

Причиною для захоплення влади Корнетом було те, що лідер бойовиків Плотницький відправив його у відставку. Однак так званий міністр відмовився виконувати цей наказ. На нараді зі співробітниками так званого "МВС" Корнет заявив, що Плотницький домовився здати Луганськ Україні.

"Але ми не проґавили цю ситуацію! За малим не вийшло повернутися в Україну. У реальності за малим – буквально тижнів два", – заявив Корнет.

За його словами, на наступний день, після того, як його мали відсторонити, у Луганськ мали ввійти бійці 3-го полку спецназу Головного управління розвідки Міноборони України.

Варто зазначити, що попри заяви Корнета про те, що Плотницький "домовився" з Україною, лідер бойовиків "ЛНР" втік до Росії.

До слова, Росія вивела усію готівку з банків у Луганську.