Про це у відеоблозі "Право на правду" розповів Дмитро Гнап.

Читайте також: Чому корупційний екс-нардеп Мартиненко досі не отримав вирок: думка експерта

"При слідчих діях, у Головача виявили дорогі будинки під Києвом, численні розкішні квартири та цілий парк люксових автомашин. Крім того, під час обшуку в Головача правоохоронці знайшли ще й бюст Януковича, на який за словами генпрокурора Луценка, Головач, напевне, молився на ніч", – сказав Гнап.

За його словами, Головач, очевидно на вкрадені з бюджету кошти, встиг ще й обрости дорогою комерційною нерухомістю. Зокрема, він купив частину одного з найпрестижніших торговельно-розважальних центрів Києва – "Арену-Сіті", а також ціле елітне котеджне містечко під Києвом. В часи Януковича-Клименка він, крім крадіжок бюджетних коштів, прославився ще й жорстоким терором бізнесу на посаді головного податкового міліціонера.

"І ось, коли Головач опинився за ґратами, громадськість завмерла в очікуванні жорстокого і законного покарання для нього. Втім, цей скандальний податківець так і не отримав реальний тюремний термін. За півроку він був випущений на свободу отримавши лише умовне покарання", – зазначив автор відеоблогу.

Відео повного випуску відеоблогу "Право на правду" з Дмитро Гнап за 5 жовтня