Дружина бійця полку захисників Маріуполя Катерина Плечістова розповіла 24 каналу, що в українських захисників є проблеми з харчуванням. За словами дівчини, вони дуже схудли й стали важити приблизно по 50 кілограмів.

Важливо 40 днів потому: як рідні бійців і Червоний Хрест реагують на теракт в Оленівці

Воїни мають вкрай поганий вигляд

Наречена одного з захисників Ганна Науменко зазначила, що міністерство оборони росії 30 липня опублікувало список з особистими даними українських військовополонених, які нібито загинули в окупованій Оленівці на Донеччині.

Проте достовірність вказаних у списку імен наразі не підтверджена. Окупанти також оприлюднили список, де є 73 поранених. Рідні не довіряють інформації росіян. Ба більше, невідомо в якому стані перебувають поранені українські захисники.

У телеграмі також часто з'являються відео з нашими воїнами з лікарні в Донецьку, мають вигляд вони вкрай поганий. Хоч одежу якусь їм дали, хоч щось,
– сказала жінка.

Теракт в Оленівці: що відомо

  • Вночі 29 липня у колонії в Оленівці стався сильний вибух. Там перебували полонені захисники Маріуполя.
  • За повідомленням російських джерел, близько 40 українців були вбиті. Тим часом жоден "співробітник" колонії не постраждав.
  • Росіяни намагаються перекинути провину на ЗСУ. Однак висновки міжнародної розвідувальної спільноти InformNapalm вказують на те, що росія могла вчинити теракт в Оленівці термобаричною зброєю.

Дивіться також – у Києві вшанували загиблих в Оленівці: відео