Військовий експерт з Ізраїлю Давид Шейтельман розповів 24 Каналу, що влітку росіяни будуть продовжувати наступальні операції. Окупанти усвідомлюють, що потім ситуація у них буде не найкраща.

Дивіться також Ніхто не має права розповідати нам, як повинна закінчитися ця війна, – Зеленський

Якою буде ситуація на фронті влітку

Шейтельман розповів, що на початку активізації наступів росіян на лінії фронту ЗСУ мали нестачу озброєння, особливо боєприпасів, а також людських ресурсів. Російська розвідка знала цю ситуацію, тому і намагається просунутись якнайдальше вглиб території нашої країни до того, поки повністю в Україну не прийде військова допомога від США.

Росіяни, як мінімум на літо, будуть намагатись просуватись всюди. Вони розраховують, що через кілька місяців їхні сили будуть меншими, тому, що можна – те і роблять зараз,
– підкреслив військовий експерт.

Також він пояснив, що літній наступ є кращим через кліматичні та географічні причини. До осені росіяни будуть продовжувати наступальні операції, поки ситуація в Україні не покращиться.

А якщо вона не покращиться, то можливо росіяни захочуть щось і ще (майбутні наступи – 24 Канал). Однак поки до осені ще далеко,
– зауважив Шейтельман.

Ситуація на лінії фронту: коротко

  • Станом на ранок 2 червня на Харківському напрямку бої точаться у напрямку населених пунктів Вовчанськ та Стариця. Втрати ворога за добу на цьому напрямку складають 115 осіб пораненими та вбитими.
  • На Покровському напрямку противник намагається просунутись в районах Новоолександрівки та Сокола. Ситуація напружена. Сили оборони вживають заходів щодо стабілізації обстановки.
  • Найгарячіше наразі в районі села Сокіл Донецької області – там тривають бої в трьох локаціях. Крім того, продовжується відбиття атак ворога біля Новоолександрівки, Уманського та Яснобродівки.