Спершу українські герої повідомили, що вчора, 21 березня, їхніми стараннями ворожий катер разом з екіпажем вирушив у відомому напрямку – услід за російським військовим кораблем. А вже сьогодні азовці спільно з воїнами 36 бригади знищили ворожі БПЛА оперативно-тактичного рівня та літак.

Актуально Західний аналітик пояснив, чому для Росії "життєво важливо" знищити Маріуполь

"У Маріуполі тривають важкі бої, путінська орда вкриває нашу землю своїми трупами, яких не збирається забирати, а позаду піхоти, що кидають на штурм міста, стоять розстрільні команди. Це навіть уявити важко у 21 столітті, путінізм в найкращих його проявах", – йдеться у зверненні азовців.

Бійці зауважили, що, не маючи змоги здолати оборону Маріуполя, ворог атакує місто надпотужними бомбами, нищить будівлі та вбиває мирних людей танками, кораблями і артилерією. Азовці запитали – як спиться усьому світові, поки російські потвори нахабно, безжалісно та показово знищують населення нашої країни, і морять його холодом та голодом.

Як тобі спиться зараз, світе? Коли мешканці мирного приморського міста не можуть зімкнути очей через постійні бомбардування. Смачний стейк ви сьогодні з'їли? Дозвольте запитати, а якого року випуску було вино? В той час, коли жителі міста не мають що їсти та пити. Ви, мабуть, дуже стурбовані та занепокоєні ситуацією в Маріуполі. Але це ж не ваші громадяни, тому чого поспішати,
– емоційно висловилися військові.

Однак, азовці наголошують – "Якщо не вистоїмо ми – Українці, то завтра така ж ситуація чекатиме вас".

Бійці запевнили, що бачать заклики українців врятувати Маріуполь по всій країні та за її межами, і вдячні їм за підтримку. Вони підкреслили, що воюють заради усіх українців, заради дітей, батьків та майбутнього.

"Ми боремося понад свої сили в нелюдських умовах. І боротимемось за наших людей, поки вистачить сил.
Маріуполь це – Україна!", – завершили звернення українські герої.

До теми – Окупанти запропонували владі Маріуполя здати місто і отримали належну відповідь: дивіться відео