Про це ексклюзивно розповіла дитяча кардіохірургиня і волонтерка Юлія Кузьменко. Суд 4 серпня змінив їй запобіжний захід з цілодобового домашнього арешту на нічний. Також їй зняли електронний браслет.

Актуально Немає думок про самогубство, – Дугарь підозрює, що за нею стежать

Вона сподівається, що таке рішення зумовлене не зміною у керівництві Міністерства внутрішніх справ, а у тому, що суд побачив, що докази у її справі є "антидоказами".

Кузьменко про можливе стеження

Як розповіла лікарка, їй доводиться привикати до вільного життя. За час, поки вона перебувала на цілодобовому домашньому арешті змінилось чимало речей та місць.

Мені важко сказати. Можуть стежити, так. Я вважаю, що якщо за Яною (Дугарь – 24 канал) стежать, то можуть стежити і за мною, за Андрієм (Антоненко – 24 канал). Сказати, що я помічаю – ні. Але я зараз така трохи розгублена через нові обставини,
– наголосила вона.

Кузьменко пояснила, що, можливо, просто не зауважує стеження за нею через свій стан. "Я дивлюсь на світ і не розумію, де я", – додала вона.

Юлія Кузьменко прокоментувала переслідування: дивіться відео

Кузьменко підозрюють у вбивстві: головне

  • У центрі Києва 20 липня 2016 року підірвали автомобіль. У ньому був білоруський журналіст Павло Шеремета.
  • Через підозру у вбивстві Шеремета у грудні 2019 року затримали подружжя ветеранів АТО Владислава та Інну Грищенків, музиканта Андрія Антоненка, лікарку Юлію Кузьменко та волонтерку Яну Дугарь.
  • Кузьменко та Антоненко наразі перебувають під домашнім арештом, а Дугарь – під особистим зобов'язанням.