Про це адвокат розповіла в інтерв'ю виданню "Апостроф".

"Допит цей ініціював захист "Беркута", оскільки допит буде в рамках справи про 5 "беркутівців", а наскільки захист "Беркута" діє в інтересах своїх підзахисних, а не в інтересах самого Януковича, я можу тільки здогадуватися", – сказала Закревська.

Вона зазначила, що якщо не буде повноцінного допиту, то, очевидно, "метою був піар Януковича, і ніхто не хотів насправді давати ніяких свідчень".

Читайте також: Допит Януковича: де і коли дивитися

Але якщо ми зможемо допитати повноцінно і поставити питання, які цікавлять слідство і обвинувачення, то навіть незважаючи на те, що Януковича немає в Україні, я вважаю, що це буде корисно слідству. Але це тільки за умови, що буде повноцінна можливість поставити питання, в чому я насправді дуже сумніваюся,
– зазначила адвокат.

Водночас вона припустила, що цілком може бути правдою те, що Янукович сам ініціював свій допит, про що раніше заявляв його адвокат Віталій Сердюк.

Читайте також: Янукович хоче використати свій допит для тиску на Україну, – експерт

Це цілком може бути правдою. Але тоді це якраз підтверджує мою версію про те, що адвокати "беркутівців" працюють не в інтересах своїх підзахисних, а в інтересах третіх осіб, одним з яких в цьому випадку може бути Янукович. Якщо це ініціював захист "беркутівців" за дорученням адвоката Януковича, значить, робимо висновки. Значить, вони конкретно працюють в інтересах Януковича,
– розповіла адвокат сімей Небесної сотні.

Нагадаємо, Святошинський районний суд Києва ухвалив провести 25 листопада допит колишнього президента Віктора Януковича за допомогою відеоконференцзв'язку.