Таку думку він висловив у коментарі російській службі "Радіо Свобода".

"Йому на день народження надсилали привітання, всякі сатрапи бажали йому вибрати правильний шлях. Йому 65 років, а він повинен вибирати правильний шлях, як ніби йому 16! А ось 16-річні юнаки не можуть вибрати правильний шлях, тому що є Вова, якому 65 років, і він цей шлях вибрав за них. Тобто виходить така ситуація, що він вирішив уже долю одного покоління, зараз вирішує долю іншого покоління", – підкреслює він.

Читайте також: Параноя Путіна – клінічний випадок, – стало відомо, чого боїться президент РФ

За його словами, з переобранням Путіна на новий термін, буде загибель Росії.

У мене містична свідомість. Тому що це загибель для Росії. Росія й так перебуває у *опі світу, перепрошую за такий вислів. Якщо Путін пробуде ще якийсь час... Ви ж бачите, що відбувається – податки на собачок з кішками, якісь абсолютно фантасмагоричні речі, які можна побачити лише в казках або виродських фантастичних творах,
– наголошує опозиціонер.

Крім того він зауважив, що фантастичні твори, які писали в Радянському Союзі (вони – такі теплі, красиві) у підсумку почали реалізовувати на Заході, а той жах, який описувався на Заході (якісь страшні абсолютно речі, антиутопії), почав реалізовувати Путін.

"Як би він не реалізовував цей жах, але не може бути жах без кінця, все це коли-небудь закінчиться. Безумовно, чим раніше це скінчиться, тим більше у Росії шансів бути серед передових країн. Чим довше триватиме путінський режим, тим ближче до Кім Чен Ина ми відкотимося", – додає Мальцев.