Вибори на Донбасі

— Влада повинна перезавантажитися. Хотілось би, щоб вибори відбулись і на окупованих територіях, бо люди там страждають. Нема нормальної влади, яка б навела там порядок і розбудувала Донбас. Люди звикли, що закони, які приймають перед виборами, є маніпулятивними. Та головне, щоб люди продовжували відстоювати свою волю, прийшовши на вибори. Якщо б Росія та бойовики дотримувались мінських угод, на окупованих територіях також відбулись вибори.

Сьогодні весь світ говорить про те, що якщо вони не будуть дотримуватись цих угод – нам дадуть зброю і ми зможемо відстояти свої території.

Особливий статус Донбасу

— Ніякого особливого статусу не буде. В головний закон України внесені зміни до децентралізації. Це – історична подія. Сьогодні є у державі хоча б одна людина, яка взяла на себе відповідальність, це — президент. Щодо змін до Конституції. Чи вистачить голосів щодо прийняття рішення внести зміни до головного закону України? Адже їх потрібно 300. Як кажуть: "під лежачий камінь вода не тече".

Якщо Росія таки дотримається мінських угод – переконаний, що депутати підтримають цей закон, адже децентралізація повинна вплинути на територію Луганської та Донецької областей. Якщо ні – буде коливання щодо цього питання.

Більше — дивіться у інтерв’ю.