Про це Янукович сказав під час зустрічі з Ягландом в Сочі, передає прес-служба Президента.

"Ми налаштовані на продовження конструктивних переговорів з опозицією для пошуку шляхів виходу з політичної кризи в межах правового поля", - заявив глава держави.

Читайте також: Яценюк розповів про план, який опозиція пропонує Януковичу

Янукович також заявив, що Україна цінує увагу, яку Рада Європи приділяє нашій країні, і висловив надію, що це посприяє ефективному врегулюванню політичної кризи в Україні. Водночас Президент України підкреслив, що останнім часом були зроблені важливі кроки в цьому напрямку - скасовані дев'ять прийнятих 16-го січня законодавчих актів, а також прийнятий закон про амністію учасників масових акцій протесту.

Нагадаємо, востаннє Янукович вів переговори з опозицією у традиційному форматі 27 січня. 29 січня він приїздив до Верховної Ради, після чого депутати прийняли закон про амністію. На наступний день Президент захворів і досі ще не проводив чергового раунду переговорів з опозиційними лідерами.

Янукович заявив, що влада виконала всі взяті на себе зобов'язання з врегулювання ситуації в Україні, проте опозиція продовжує нагнітати ситуацію.