Чи платитимуть туристам в Японії гроші

Напередодні з'явилася інформація, що уряд Японії сподівається відновити постраждалу через епідемію коронавірусу туристичну галузь, яка дуже важлива для економіки. Тож для цього у межах ініціативи Go To Travel планують покривати туристам частину витрат – видавати субсидії у розмірі 20 тисяч єн на день на одного. На це виділили 1,35 трильйона єн, тобто приблизно 12,5 мільярда доларів. Про це повідомило чимало японських ЗМІ, в тому числі Kyodo News.

Як є насправді

Така інформація збурила уяву багатьох туристів. І змусила Японське агенство з туризму виступити зі спростуванням та уточненням цієї інформації.

Для початку там відзначили, що кампанія Go To Travel розглядається урядом Японії як ініціатива, щоб стимулювати внутрішній туризм в Японії після пандемії COVID-19. Відтак мова про іноземних туристів не йде.

А також додали, що вона покриє тільки частину витрат на поїздки всередині країни.

Що було відомо про ваучери для туристів

До цього японські видання писали, що субсидії зможуть покрити приблизно половину витрат мандрівників під час перебування у країні. Їх мали видавати у вигляді ваучерів, які можна було б використовувати у найближчих магазинах і ресторанах. При цьому повідомлялося, що витрати на саму поїздку до Японії покривати не будуть.

Коронавірус в Японії: основне

  • Станом на 28 травня у країні зафіксували 16 тисяч 651 випадок зараження коронавірусом. Від недуги померли 858 людей. Подолати недугу вдалося 13 973 особам.
  • Через COVID-19 ввели заборону на в'їзд громадян з понад 100 країн і регіонів.
  • У квітні 2020 року 31 японська компанія, пов'язана з готельним бізнесом, або оголосила про банкрутство, або була за крок до цього.
  • 25 травня прем'єр-міністр Японії Сіндзо Абе скасував надзвичайний стан в Токіо і його околицях, а також на острові Хоккайдо.
  • Для решти країни обмеження зняли ще на початку місяця.

Зверніть увагу! Багато країн вже оголосили дати відновлення туризму. Деталічитайте за посиланням.

Які країни відкривають кордони і коли
Які країни відкривають кордони та коли / Інфографіка 24 каналу