Sony SmartEyeglass

Японські "розумні окуляри" сумісні з мобільними пристроями на базі системи Android. Їх обладнали монохромним дисплеєм, який виводить інформацію поверх основних скелець. "Рідний" акумулятор, на відміну від Google Glass, не вбудований в оправу, а під'єднаний дротом. Його можна покласти у кишеню або прикріпити до поясу.

Крім того, Sony SmartEyeglass мають камеру на 3 мегапікселі, акселерометр, гіроскоп, електронний компас і датчик світла. А ще передбачена можливість підключення дротового пульта дистанційного управління. За словами Sony, пристрій поки перебуває на етапі прототипу. Тому дизайн, як і технічне наповнення, ще можуть змінити.

Робот-змія

Спеціалісти Массачусетського технологічного інституту створили робота, який може проникати у найвужчі місця. А все завдяки еластичності, компактним розмірам і способу пересування – як у змії. Усі частинки та моторчики виготовлені із силікону за допомогою 3D-принтера. Рухається робот шляхом закачування повітря в одні секції та випускання з інших.

Машина не боїться зіткнень з предметами. І навіть навпаки – використовує їх для орієнтування у просторі. Науковці вже працюють над новою версію робота-змії. Він отримає кілька пальців, щоб брати та переміщати предмети.

iPhone 6: що всередині

Шості "Айфони" лише тиждень у продажу, а їх вже встигли перевірити на міцність і розібрати на деталі. Спеціалісти з порталу PhoneBuff провели дроп-тест новинок. iPhone 6 та iPhone 6 Plus кидали на тротуар з висоти метр-півтора. Причому тричі – кришкою, ребром і дисплеєм вниз.

Цікаво, що iPhone 6 Plus отримав серйозне пошкодження захисного скла після другого падіння, а звичайний iPhone 6 – після третього. Однак дисплеї обох телефонів залишились працездатними.

За результатам розбору, "Айфону" 6 Plus поставили оцінку 7 з 10. Це означає, що за винятком деяких складних і крихких деталей, його легко відремонтувати.