Таку думку висловив депутат Андрій Білецький у інтерв'ю "Апострофу".

За його словами, окремі райони Донецької та Луганської областей не вдасться повернути за рік чи два. І у цьому аж ніяк не допоможуть "блакитні шоломи" миротворчої місії ООН, адже це буде фактичне визнання втрати територій на десятиріччя.

Читайте також: Росія застосовує потужну "зброю", небезпеку якої в Україні поки не розуміють, – Боровий

"Коли введуть миротворців – ні про яке повернення ніколи мови бути не може. Їхня присутність на Донбасі багато в чому легітимізує так звану "владу" на тій стороні. Українська влада туди не просунеться. Там не буде влади, там буде анархія. Тому що миротворці будуть вимушені працювати з вертикаллю "ЛДНР", – зазначив він.

За словами Білецького, Україна тільки власними силами зможе звільнити окуповані території від бойовиків – завдяки сучасній армії, держапарату та процвітанню країни.

Це єдиний шлях. Але сьогоднішня система сама по собі неповноцінна і антиукраїнська. І, безумовно, вона не може створити повноцінні армію, економіку, спецслужби, які витягнуть це. Але це не значить, що потенціал народу і країни недостатній для того, щоб самостійно звільнити Донбас,
– наголосив політик.

На думку нардепа, Україна має для цього потрібні сили – моральний потенціал та дух, чудових військових та контррозвідувальників.

"Але те, що зараз ці люди розчаровані армією, Службою безпеки України – це найбільша біда", – додав екс-командир полку "Азов".