Про це сама Сінькевич повідомила на своїй сторінці у фейсбук.

Цікаво! Перший український трейлер військової драми "1917" з'явився в мережі: відео

Спочатку на посаду претендували 13 людей. Та після кількох етапів з тестуваннями жоден з кандидатів, окрім Юлії Сінькевич, не набрав необхідну кількість балів.

Державне агентство України з питань кіно входить до системи органів виконавчої влади та забезпечує реалізацію державної політики у сфері кінематографії. Держкіно є центральним органом виконавчої влади, діяльність якого спрямовується і координується Кабміном.

Що відомо про Сінькевич?Киянка є генеральним продюсером Одеського Міжнародного Кінофестивалю, членом наглядової ради та співзасновницею Української кіноакадемії, членом Європейської кіноакадемії, членом Національної спілки кінематографістів України (з 2018), а також членом Українського оскарівського комітету (з 2019). Також Юлія Сінькевич виступила співпродюсеркою фільму "Рідні" (2016 року).

Зазначимо, що попередній голова Держкіно Пилип Іллєнко 19 серпня заявив, що подав у відставку. Він підкреслив, що не хоче перетворювати боротьбу за керівну посаду у трилер з елементами складно постановочного екшену.