Провели. Усе зроблено якісно. Не гірше, ніж у інших. Залік.

Задниця. Ну, було. Не хотілось би бути батьком такого виродка. До речі, він вважає, що це його робота – провокувати. Якщо робота, то хтось же платить за це? Ось працедавцю я би поставив питання. А в усьому іншому – гола задниця на поп-конкурсі ніби навіть якось у тему. Шкода, що під час виступу Джамали. Якби під час виступу маленького русо-болгарського монстра, то і взагалі не було би питань. Але до організаторів також питання є. В країні, де відбувається маса неприємних речей треба не лише поліцейські кордони виставляти на під'їздах до залу, але і при плануванні сцени враховувати якісь гіпотетичні ситуації. Але, ще раз, Бог з ним - не найбільша проблема, прорахувати кожного негідника і ідіота неможливо.

Читайте також: Седюк знав, що Путін дивиться Євробачення і показав йому зад, – соцмережі про вчинок пранкера

Вигравати двічі поспіль... Розділ фантастики. Що перемагає на Євробаченні? Сильний меседж в сильній формі або неординарне шоу.

Ну, хоч терзайте мене фанати нашої групи, але на європейському рівні те, що Україна виставила цього року – звичайна буденність. Так, уміють грати, співати. Але нічого оригінального чи такого, що прямо таки взяло би за душу. Такого у світі – ну просто через край щосекунди.

Аби вечір не минув даремно я відправив три смс-ки – за Португалію, за Молдову, і, ну так, люблю елегантність, за Францію. Більше би радів перемозі Молдови. Але португалець ну дуже вже чутливий, артистичний, добрий. Одним словом цілком собі гідний переможець.

Про білорусів. Точніше, при чому тут білоруси – я про нас. Те, що білоруси заспівали по-білоруськи – це дуже гарно. Але як, за що професійне жюрі України віддало Білорусі 12 балів? Це ж ніби ті професіонали, які традиційно журяться, що на Євробаченні голосують не за музику чи виконавців, а за сусідів? Чи це ті професіонали, які могли виступити проти Джамали на відбірковому конкурсі минулого року? Чи Філіп Бедросович тут теж якимось боком потерся? Ну, тоді все зрозуміло.

А в іншому, зверніть увагу на те, що думки глядачів і жюрі про найкращого – португальця, і найгіршого – іспанців повністю збігаються. Значить якийсь там європейський культурний архетип таки десь сидить...

Все, закінчилось. Вітаємо організаторів і трішки Україну – галочка за успішно проведений конкурс. Вітаємо усіх, хто отримали гонорари, які більше би личили власникам успішних хеш-фондів чи успішних торгівців фондами на Уол-стріт. Вітаємо жителів Лівобережки.

Євробачення закінчилось. Українобачення продовжується.

P.S. Найсильніше враження від фіналу – відеоконференція з Ізраїлем під час підрахунку голосів. Більшої гідності і поваги до себе і до України важко було уявити. Про Литву не кажу, бо вже звик, що Литва завжди на висоті.

Читайте також: Все пройшло бездоганно, – виконавчий директор Євробачення про конкурс у Києві