Таку думку в коментарі виданню Гордон висловив український волонтер Юрій Касьянов.

Складно сказати, про що наша так звана політична еліта збирається домовлятися з цими звірами. Припускаю, що нас знову поставлять перед якимось фактом, як це було, коли підписувалися Мінські домовленості. І скажуть, що це найбільша "перемога", яка в підсумку обернеться великою "зрадою". Адже наш ворог не збирається складати зброю і це очевидно. За тими даними про переміщення військ противника, які є в нашому розпорядженні, я не бачу ніяких натяків на те, що російська сторона готується до мирного вирішення ситуації,
– зазначив Касьянов.

На його думку, ворог може використовувати укладену домовленість для окупації нових територій.

"Ворог просто скористається цим, як було з "Мінськом" і "Мінськом-2", і лише зміцнить свої позиції, десь перейде в контрнаступ або забере наші території. І це будуть називати перемогою. Коли підписали "Мінськ-2", бої в Дебальцеве тривали. Я не бачу зараз можливості встановлення миру на Донбасі, тому що він не потрібен нашому ворогу. Більше того, не виключено і загострення ситуації. Противник накопичує боєприпаси, привозить нову техніку, розквартировуються нові частини. Так не робиться напередодні укладення перемир'я", – наголосив волонтер.

Читайте також: Росія готується до ядерної війни, – розвідка

Він акцентував на тому, що Україні потрібно бути готовою до ескалації конфлікту на Донбасі, оскільки складно передбачити подальші дії президента Росії Володимира Путіна.

Я розумію, що ми півтора року чекаємо якогось загострення. Але ми не можемо знати, що в голові у Путіна. Тому потрібно готуватися до гіршого. А не розраховувати, що наша так звана еліта спільно із західними партнерами зможе про щось домовитися з РФ. Все, про що західні лідери можуть домовитися з Путіним, це капітуляція України перед Росією. Це може бути в тій чи іншій формі. Наші європейські партнери просто мріють, щоб війна на Донбасі припинилася під будь-якими приводами та на будь-яких умовах. Ця війна не так від них далека, як бойові дії десь в Африці,
– заявив Касьянов.

Він вважає, що європейські країни хочуть припинення війни на Донбасі і при цьому їх не турбують інтереси України.

"Стара добра Європа не бачить Україну своєю частиною. Для середньостатистичного європейського обивателя і їх правителів ми якась варварська країна, околиця російської імперії, де йдуть якісь війни і гинуть люди. Вони бояться, що війна може перекинутися до Європи, тому їх головне завдання – припинити її будь-якими способами. А яких збитків при цьому зазнає Україна, їм нецікаво", – резюмував волонтер.

До слова, у середу, 21 вересня, на зустрічі в Мінську Тристороння контактна група по врегулюванню ситуації на Донбасі, як очікується, підпише документ про розведення сторін на Донбасі.