Такі заяви пролунали від Путіна на сочинському форумі, що зветься "Валдай". Не питайте, чому він так зветься, мені й самому дивно. Так от, на цьому дивному форумі кремлівський карлик заспокоював росіян: мовляв, коли всі вони помруть у ядерній війні, то обов'язково потраплять в рай, бо будуть мучениками. А от решта світу – за словами Путіна, просто здохнуть, бо не встигнуть покаятися. Сам Путін, як ви розумієте, помирати не збирається, бо на час запуску російських ядерних ракет вже ховатиметься в найглибшому з існуючих в його країні підземному бункері.

Читайте також: Дружба з ворогом, або Чому влада України не чіпає Медведчука і його телеканали

Чи злякається світ таких його погроз? Давайте будемо чесними – звісно, злякається. Німецькому бюргеру чи французькому рантьє дуже не хочеться помирати від ракети "божевільного росіянина", а хочеться заможному європейцю щасливої пенсії, на яку він накопичував усе життя. То ж я певен, налякані погрозами Путіна розв'язати ядерну війну європейці зроблять усе можливе, аби задобрити диктатора – тільки б Путін не натиснув ту червону кнопку.

Й "резон" європейців цілком зрозумілий: якщо вже так сталося, що в Росії при владі диктатор, то їм раціональніше просто почекати, поки Путін сам помре, аніж воювати з ним. Ну, а те, що російський диктатор, поки перебуває при владі й своїх співгромадян катує, й до сусідніх країн лапи тягне – то європейців не обходить, ну хіба що можуть вони висловити "глибоке занепокоєння".

Тож все вірно Путін розрахував із погрозами застосування ядерної зброї! Більше того, я абсолютно впевнений: якщо завтра в Путіна остаточно поїде дах, і він оголосить повномасштабне вторгнення в Україну, то наші американські та європейські союзники НАТО нам не допомагатимуть. Тому що Путін перед цим подзвонить Трампу, Меркель та Макрону й попередить їх – якщо НАТО втрутиться, він застосує ядерні ракети. А що тим європейцям та американцям якась Україна перед загрозою тотального знищення людства.

І знаєте, я їх навіть розумію – якби я був європейцем і з проблем мав тільки погану погоду на вихідних, що завадить мені погодувати качок на березі швейцарського озера, то я також ладен би був віддати Путіну Україну, лише б він заспокоївся і не псував мені моє розмірене європейське життя.

Ну, й самі росіяни, як ті "барани", звісно не будуть проти, аби їхній "павєлітель стєрхов" показав усьому світові "кузькіну мать" та "ядєрную дубінку". Вони пишаються нині його імперіалістичними планами, не розуміючи, що краще б Путін наводив лад в своїй країні, аніж ліз з війною до сусідів. Але, знаєте, є тут єдине, що Путін не врахував.

Дивіться: і росіяни його підтримують, європейці з американцями його ядерних ракет бояться. Але є ті, що ракет не бояться, ті, хто ладен дати Путіну відсіч навіть ціною свого життя, є ті, хто поламає всі його імперіалістичні плани. Ви знаєте, хто це. Це – ми, українці. Той майбутній бій може й буде нерівним, але ми не станемо на коліна, ми – чинитимемо спротив.

Читайте також: Росія сказала, коли застосовуватиме ядерну зброю