Як повідомляє Reuters з посиланням на думку європейських чиновників, наразі Брюссель збирається накласти нові персональні санкції на лідерів так званих "ЛНР" та "ДНР".

За словами джерела, на зустрічі міністрів закордонних справ країн - членів Євросоюзу, буде обговорюватися реакція на вибори у підконтрольних бойовикам регіонах, які Захід вважає незаконними, способи проведення економічних реформ в Україні та залучення Росії до пошуку виходу з українського кризи.

Глава МЗС Чехії Любомир Заоралек підтвердив, що на зустрічі міністрів будуть обговорюватися санкції проти фізичних осіб, що включають обмеження на в'їзд у країни Євросоюзу, і заморожування фінансових активів. За словами чеського дипломата, нові економічні санкції проти Росії, ймовірно, будуть обговорюватися європейськими лідерами тільки в грудні на саміті Євросоюзу.

До слова, польське видання Gazeta Wyborcza з посиланням на джерела у Брюсселі повідомляє, що лише шість країн ЄС — Велика Британія, Польща, Швеція, Литва, Латвія й Естонія — підтримують запровадження третього етапу економічних санкцій проти Росії.