Позиції на Світлодарській дузі зустрічали гостей стріляниною одразу, як сутеніло. Потрапивши на позиції бійців Об'єднаних сил, журналісти ледь встигли дістати камери, адже проросійські бойовики прицільно поливали залізним дощем.

Читайте також: "Питання життя": чому іноземним добровольцям необхідний паспорт України

Розуміючи, що бути бою, бійці виходили на вогневі точки та одиничними пострілами попереджали ворога. Однак терористи не змовкали, а навпаки – били ще щільніше. За таку поведінку ворог отримав відповідь з усіх дозволених стволів.

Бійці ЗСУ розповіли, такий вечір у них вже третій підряд, адже у терористів – ротація. Коли вогневі точки ворога придушили, бійці помітили у полях диверсанта. Його також швиденько відігнали, той дивом лишився цілий.

При виявленні такого екстремала, то ми підпускаємо його трохи ближче, щоб виявити, хто він, що він і чого він сюди взагалі направляється. Чи не несе ніякої на собі вибухівки, щоб підійти до особового складу і підірвати себе. Він народився у сорочці, йому вдалося вижити,
– пояснив військовослужбовець ЗСУ Тайсон.

На ранок позиції української армії знову обстріляли. Не прицільно – з 82-х мінометів, гранатометів та кулеметів. Наші хлопці поки мовчали, адже готують до вечірнього бою улюблений ДШК, так звану "Дашку".

Ми з неї теж давали відповідь, бо їх по-іншому просто не втихомирити. ПК вони не слухають, а ДШК 12,7 вже можна їх трошки приглушити. Вони трошки замовкають, та не надовго,
– заявив військовослужбовець ЗСУ Олександр.